На території області з 25 травня до 10 червня поліцейські проводять комплекс заходів у протидії самогоноварінню. За результатами проведених рейдів упродовж чотирьох днів дільничні офіцери спільно з групами реагування виявили у господарствах жителів Рівненщини та знищили 255 літрів самогону та понад 700 літрів закваски.
Крім того, поліцейські вилучили 16 апаратів для виготовлення алкоголю кустарним способом. Найбільше правопорушень зафіксовано у Рівненському та Рокитнівському районах.  Правоохоронці склали 63 адміністративні протоколи за статтею 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення (виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення) на загальну суму штрафу майже 4,5 тисячі гривень.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
Теґи:
989 переглядів

Один комментар на “У жителів Рівненщини поліцейські виявили 255 літрів самогону та понад 700 — закваски

  • 29-Тра-2018 о 20:34

    І це називається роботою?! Та в кожному районному центрі, є як мінімум 10 “точок”, на які пянички десятиліттями топчуть доріжки. Ніхто навіть не ховається. Торгівля йде вдень і вночі. На ті точки так часто прилітає людина від органів. візьмуть що потрібно, а точки цвітуть далі. Кожному пяниці відомо в кого горілка краща. Та мало того вішають на машину вивіску таксі- а продають в самих центрах горілку, чи розведений спирт. За тиждень по мять мішків цукру йде. а ви про смішні 150 літрів. Не смішить самі себе , пани поліцейські.24

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

дванадцять + 12 =