Ампутація ноги, роздроблена ліва рука та щока, але попри це – незламне бажання перемагати. Після участі у військових діях чоловік повернувся додому та став активно займатися стрільбою з лука.
На сьогодні однією із найзаповітніших мрій Андрія є перемога в «Іграх Нескорених», які відбудуться 20-27 жовтня вАвстралії.
Про свою підготовку до важливих змагань учасник АТО розповів голові Рівненської ОДА Олексію Муляренку та його заступнику Олександру Корнійчуку під час зустрічі.
«Після обстрілу в АТО у 2014 році та численних травм я не піддався обставинам. А навпаки, зрозумів, що я один із тих нескорених людей, котрі навіть після складних ситуацій в житті мають віру та бажання перемагати», – розповідає Андрій Усач.
Спортсмен почав займатися стрільбою з лука у 2017 році, його тренер – майстер спорту України Олександр Онищук.
«Андрію, ваш патріотизм та вольових дух вражає. Своїм сильним характером та мужністю ви показуєте приклад для усіх тих, хто втратив силу та віру в себе. Щиро вболіватиму за вас і точно знаю, що український прапор замайорить на «Іграх Нескорених», – зазначив голова ОДА Олексій Муляренко.
Андрій Усач, доброволець, боєць 80-ї Львівської аеромобільної бригади, приймав участь у боях за аеропорт у Луганську.
Своєю участю в Іграх Нескорених Андрій прагне замотивувати військових та ветеранів, які повернулися із зони бойових дій та замкнулися у собі: “Життя після війни та поранення не закінчилося, воно просто змінилося”. Андрій знає про що каже, адже він вдруге приймає участь у національних змаганняя Ігри Нескорених: “Участь у Іграх минулого року надихнула мене займатися спортом ще активніше”. Тренування далися навзнаки – цього року Андрій Усач потрапив до збірної та буде представляти українських військових на «Іграх неспорених»
Нагадаємо, цього року у «Іграх Нескорених» беруть участь учасники з Афганістану, Австралії, Канади, Данії, Естонії, Франції, Грузії, Німеччини, Іраку, Італії, Йорданії, Нідерландів, Нової Зеландії, Польщі, Румунії, України, Великобританії, США.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
938 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один × 4 =