Учень Оржівського НВК «Школа-колегіум» Рівненського району Петро Ревут виборов третє місце в особистому заліку на дистанції «Крос-похід» під час Міжнародних змагань зі спортивного туризму, які проходили у Волинській області з 1 по 5 жовтня.Volun_37.jpgУ змаганнях брали участь понад 100 кращих спортсменів – 25 команд дітей та дорослих з більшості областей України та Республіки Білорусь, у тому числі три команди вихованців комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради.
Volun_31.jpgЗаступник директора Українського державного Центру туризму і краєзнавства Олександр Наровлянський зауважив, що вперше в історії України на Волині відбуваються змагання зі спортивного туризму не просто в ранзі Міжнародних, а як Чемпіонат Європи.
Volun_7.jpg
– Сюди приїхали дуже досвідчені спортсмени – Чемпіони України та Білорусі, майстри спорту, які змагалися в різних групах – серед юніорів та дорослих. Вони вели напружену боротьбу за першість в особистому та командному заліку на дистанціях з техніки пішохідного туризму, демонстрували відмінну спортивно-технічну майстерність – за лічені хвилини піднімались та спускались крутопохилими та вертикальними переправами, долали наведені навісні переправи, уміло використовуючи спеціальне туристське спорядження. У результаті змагань наша команда зайняла шосте загальнокомандне місце, – повідомив директор комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради Василь Григор.Volun_26.jpg
До складу команд Рівненщини входили гуртківці комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради, учні Оржівського НВК «Школа-колегіум» Рівненського району, Межирічського НВК «Межирицька ЗОШ І-ІІІ ст. ДНЗ», Вельбівської ЗОШ І-ІІІ ст. Острозького району та Боровської ЗОШ І-ІІІ ст. Рокитнівського району.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
566 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × чотири =