Aj016-qrzVQ3 травня у Рівненському міському Палаці культури «Текстильник» відбулася 2-га гра 1\8 фіналу ігор Західної Ліги Сміху. Участь в ній брали команди з різних міст України, безпосередньо:

1. Yes, we can (Полтава); 2. Збірна людей (Львів); 3. Молодіжна збірна Рівного; 4. КБД (Кременчуг); 5. Город Че (Чернівці);6. Безумная молодежь (Мукачево)

6ioA2yCr1lkПозитивно налаштовані команди увесь вечір тримали на позитиві весь зал, а той натомість щедро віддячував оплесками, оваціями та гучний сміхом.

Тема виступу для команд була мистецька. Гра була неймовірно цікавою, суддям було тяжко визначити переможців, адже кожен претендент старанно готувався до виступу. Тому до так званого батлу пройшли одразу п’ять команд, в півфінал одразу потрапила лише одна – Город Че (Чернівці), отримавши одноголосно від всіх суддів за основний виступ і стенд-ап по 5 балів (кульок), в сумі 10 балів.

Цікавою частиною вечора можна назвати те, що виступала сьогодні команда з самого міста Рівне –ZKkVs04Y4YY «Молодіжна збірна Рівного», яка впевнено і позитивно крокує до перемоги. А також те, що Збірна людей (Львів) запросили на свій виступ усім відомого з соціальних мереж рівнянина Чоткого Пацу на ім’я Іван.

Вибули з гри одразу дві команди – Безумная молодежь (Мукачево) та Yes, we can (Полтава)
І наостанок, якщо гумор продовжує життя, можна з впевненістю сказати, що позитивний настрій учасників Ліги Сміху продовжує його помноживши вдвічі.

lbNBIrlcZi8

Лариса Качановська

685 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять − 14 =