Староволиські вечорниці. Таку назву мав другий захід тижневого марафону XV ЮВІЛЕЙНОГО сезону  Першої у Рівному модної події FASHION TIME. Він проходив учора, 28 березня у ресторані «БарМаки».
Поціновувачам українських традицій організатори презентували 25 українських автентичних костюмів «Великої Волині» другої половини XIX  початку XX століття. Це колекція одягу, яку до найменших дрібниць відтворила команда майстрів на чолі з дослідником з Радивилівщини Володимиром Дзьбаком. В ролі моделей, які демонстрували колекцію, виступили відомі рівненські жінки та дівчата:  акторки, співачки, дружини гравців НК «Верес» та організаторки події. Зокрема, головний натхненник FASHION TIME Оксана Ігас презентувала святковий костюм Сарненського району кінця XIX початку XX століття.  Коментував історію і особливості кожного вбрання відомий колекціонер, знавець українського одягу Ігор Перевертнюк.
Тканини, з яких шили презентоване вбрання, були виткані вручну, як і колись, на старовинних верстатах. Тому, на вечорницях ткалі продемонстрували цей не простий процес, а дехто з гостей навіть насмілився повчитися давньому ремеслу.
Не обійшлися Староволинські вечорниці без традиційних розваг старих часів – співав дует «Дуліби», у виконанні акторок Рівненського обласного драматичного театру звучали українські народні пісні та лірична поезія місцевих авторів, грав на лірі відомий рівненський лірник Андрій Ляшук. А на завершення вечора гості смакували староволинську потравку. Страву, відновлену за давнім рецептом, на відкритому вогні в казані приготували кухарі ресторану «БарМаки», який робить чималий внесок у збереження культурно-історичної спадщини, відроджуючи старовинні рецепти українських забутих страв.
Організатори вечорниць, дотримуючись добрих українських традицій вирішили допомогти тим, хто цього потребує і організували збір коштів на Великодні кошики для Тучинського будинку пристарілих.  Староволинські вечорниці пожертвували майже 5 тисяч гривень, щоб старенькі могли відчути справжній смак свята світлої Пасхи.
 Сьогодні  о 16:00 відбудеться ще один захід XV ЮВІЛЕЙНОГО сезону  Першої у Рівному модної події FASHION TIME – екскурсія на виробництво Рівненського Льонокомбінату для учасників конкурсу 1look, студентів, а також резидентів-учасників  XV FASHION TIME.
Продаж квитків на головні події FASHION TIME  30 та 31 березня за телефонами  0673835006 та 0673605122.IMGP0477-Панорама
Повідомляє Руслана Броновицька прес-менеджер п’ятнадцятого ЮВІЛЕЙНОГО сезону Першої у Рівному модної події FASHION TIME
790 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять − 16 =