Україна є одним з найбільших виробників зерна та зернової продукції у світі, і стабільно входить в десятку лідерів по виробництву та трійку по експорту. Наразі аграрний бізнес у країні активно розвивається і відкриваються нові можливості для значного збільшення частки українського зерна на світовому ринку продовольства.
Населення нашої планети зростає і разом з ним зростає потреба у продуктах харчування, тому розширення виробництва та збільшення площ вирощування продовольчих культур є обов’язковим.
За минулий сезон в Україні було зібрано більше 70 тонн зерна, що стало рекордом до нашої країни і дозволило зайняти почесне місце у трійці лідерів з експорту зернових, але на цьому виробники не планують зупинятися і наступного сезону продовжать активно збільшувати свої потужності.
За результатами минулого року частка українських зернових культур склала 15 % від загального експорту країни, і на майбутній рік погодні умови обіцяють бути сприятливими для подальшого збільшення цього обсягу.
На сьогоднішній день єдиною проблемою, що заважає країні суттєво збільшити виробництво, є дефіцит власних потужностей для зберігання зернової продукції. Зараз він складає приблизно 15 тонн, але вже наступного року може збільшитись, тому основною задачею держави та аграріїв є будівництво нових сховищ.
Зернові культурі – не єдине, у чому лідирує наша країна, адже на світовий ринок такоє постачається велика кількість молочної продукції, а в експорті соняшникової олії Україна багато років поспіль займає перше місце. Ключової тенденцією агропромислового комплексу нашої країни останні роки є не тільки виробництво продовольчих культур, але і їх переробка, тому найближчими роками частка переробленої продукції українського виробництва на світовому ринку лише зростатиме.
Прибутковість аграрного виробництва для України означає не лише збільшення ВВП, але і можливість для реалізації життєво важливих соціальних проектів, особливо в регіонах та селах. Розвиток аграрного бізнесу дозволяє будувати школи, амбулаторії, закуповувати техніку для них.
Компанія «Амбар експорт» вносить свій суттєвий вклад в експортний напрямок зернових, а з цього року вийшла на абсолютно новий рівень, відкривши дочірню компанію «Амбар-Трейдинг» з офісом у Швейцарії. Такий крок підвищує довіру іноземних покупців до українського експортера і дозволить залучити нових партнерів вже у найближчому торговому сезоні. Наразі компанія увійшла в десятку українських лідерів по обсягам експорту зернових і не планує на цьому зупинятися. Більш того, завдяки «Амбар експорт» на світовий ринок зі своєю продукцією можуть вийти навіть невеликі виробники, щоб оптимізувати податкове навантаження і підвищити рентабельність свого бізнесу.
на правах реклами
Теґи:   
356 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × пять =

НОВИНИ