У Києві, в колишній будівлі багажного відділення на центральному вокзалі, облаштовують інтерактивну виставку Ukraine WOW.
Серед інстальованих експонатів, які будуть у виставкому центрі – і відтворений Тунель кохання, що у Клевані Рівненського району.
Це проект АТ «Укрзалізниця», який покликаний відкрити культуру, туризм, національні символи, багатства України світові. Тут кожен охочий мандруватиме Україною, не виходячи з залізничного вокзалу. Виставка відкриється у виставкому просторі — колишній будівлі багажного відділення, що не експлуатувалася з 2000-их років.
Над створенням Ukraine WOW працює агенція Gres Todorchuk. Кураторами проєкту стали Ксенія Малих та Євгеній Стасіневич. Дизайн Ukraine WOW розробила агенція Banda, автори бренду України — Ukraine NOW. Мультимедійні інсталяції готує команда Photinus. Серед численних партнерів Ukraine WOW — Ukrainer, Depositphotos, «Книга-мандрівка. Україна», Expolight, музеї та приватні інституції, пишуть на сайті АТ «Укрзалізниця».
«Те, що в такий унікальний проект потрапив наш Тунель кохання дасть змогу привернути увагу ще більшої кількості українських та іноземних туристів до Рівненщини», – коментує в.о. голови Рівненської райдержадміністрації Сергій Подолін.
Інсталяція працюватиме на станції Київ-Пасажирський, виставковий простір «Будівля багажного відділення з рампою, корпус В» з 14 листопада до 29 грудня (понеділок вихідний), 11:00-20:00.
Вартість квитків 50 гривень. Для дітей до 12 років, пенсіонерів, учасників бойових дій — безкоштовно за наявності посвідчення.
Усі кошти від продажу квитків будуть спрямовані на соціальні проекти Укрзалізниці.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
220 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 3 =