Одне з найбільших підприємств Рівненщини із 100% іноземними інвестиціями – ТОВ «Українські лісопильні» завершило монтаж своїх виробничих потужностей у Костополі та готове розширятися.
Тож його засновники звернулися до голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка не затягувати бюрократичні процедури під час викупу земельної ділянки під новий завод у Сарненському районі.
За словами представника засновників компанії Йохана Дунбека, наразі «Українські лісопильні» завершили монтаж технологічного обладнання та готуються до запуску виробництва, відкриття якого заплановане в травні цього року. Однак вже зараз власники підприємства хочуть розширювати потужності та будувати ще один завод в сусідньому до Костопільського – Сарненському районі.
«Підприємство, яке ми відкрили в Костополі, розраховане на переробку соснового половника великого діаметру. Ми плануємо відкрити ще одне виробництво, яке перероблятиме сосну меншого діаметру. Для цього будуть підходити матеріали, які постачатимуть нам лісівники після санітарних прорубок», – розповідає Йохан Дунбек.
За його словами, власники «Українських лісопилень» планують, що відкриття нового підприємства на Сарненщині посприяє створенню майже 400 робочих місць, збільшити податкові надходження до місцевого бюджету. За задумом інвесторів, на цьому підприємстві буде встановлена сортувальна та лісопильна лінія деревини, лінії сортування сирих і сухих пиломатеріалів, склади та сушарки, а також окремо планують побудувати котельню.
«Місцева районна влада пішла нам на зустріч та підібрала відповідну земельну ділянку біля села Немовичі Сарненського району. Наразі ми готові взяти її в оренду. Але зрозуміло, що інвесторам нецікаво працювати на орендованих землях. Ми плануємо вкладати гроші у підприємство, збудоване на нашій, викупленій, землі. А для цього нам потрібна допомога Рівненської ОДА, щоб швидше отримати дозволи на викуп орендованих нами земель», – пояснює Йохан Дунбек.
У свою чергу Олексій Муляренко підкреслив, що важливо  забезпечити комфортну роботу інвесторів на теренах краю. Адже від цього залежить, чи вкладатимуть кошти в Україну іноземці, які наразі ще ввагаються. Тому керівник області доручив своєму заступнику Ігорю Тимошенку підготувати спільно з представниками «Українських лісопилень» «дорожню карту» для швидкого отримання усіх необхідних дозволів.
«Для нас важливо, що власники вашої компанії повірили  нам та вклали близько 25 мільйонів євро в економіку області. Приємно чути про наміри про розширення виробництва. Тому можу запевнити, що ви отримаєте повне сприяння щодо швидшого отримання усіх дозволів для викупу земельної ділянки. Щоправда цю процедуру можна буде розпочати лише після завершення першої черги будівництва підприємства на орендованій землі», – пояснив Олексій Муляренко.
Тож голова ОДА та представники «Українських лісопилень» домовилися, що наразі компанія розпочинає будівництво першої черги нового підприємства на Сарненщині, а потім звертається до ОДА за дозволами на викуп земельної ділянки.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
476 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шістнадцять − шістнадцять =