логоОрганізаційний комітет з підготовки та проведення відкритого конкурсу “Розробка промоційного логотипу Гощі” офіційно оголошує про початок конкурсу.
Переможець конкурсу отримає грошову премію у сумі 5000 грн.
Заявки прийматимуться із 22 квітня по 30 червня 2017 року.
Конкурс пройде у три етапи. На першому етапі відбудеться прийом конкурсних заявок та відбір 10 кращих робіт організаційним комітетом конкурсу. На другому етапі професійне журі відбере п’ять кращий робіт та відповідно їх оцінить. Третій же етап передбачає можливість оцінювання громадськістю п’яти кращий робіт, які відбере експертне журі. Переможцем стане автор, робота якого набере найвищий сумарний бал відповідно до оцінювання журі та громадськості.
До конкурсу допускаються роботи, які розроблені як векторні графічні файли зображення та роботи, які розроблені і не у векторній графіці (звичайний намальований (чи в інший спосіб нанесений) ескіз логотипу на аркуші паперу формату А4).
Участь у конкурсі є безкоштовною та прийняти участь може як фізична особа, так і група осіб, так і юридична особа.
Зі всіма умовами конкурсу можна ознайомитися за цим посиланням.
Консультації за тел. +380365021425, або ж можна написати на hoshcha.rada@gmail.com (з позначкою в темі: “Конкурс. Консультація”).
Про це повідомляє організаційний комітет з підготовки та проведення відкритого конкурсу “Розробка промоційного логотипу Гощі” на сайті Гощанської селищної ради.
392 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 3 =