У Гощі весну зустрічали історіями успішних жінок. Гощанська селищна рада провела захід “Успішні історії: жінка в кадрі”. Шість спікерок, які впливають на формування іміджу Гощі поділилися власним досвідом роботи.
Зокрема, про власні досягнення розповіла директорка КП “Агентство розвитку Гощі” Галина Чуб’юк. На керівних посадах Галина Іванівна працює  із 1996 року.
Важливо, щоб працівники були мотивовані, тому виплата належної заробітної один з важливих факторів, який впливає на якість роботи працівників” – розповідає Галина Чуб’юк.
Галина Іванівна наголошує, що просто керувати – це ще не гарантія успіху, керівник має розуміти всі ланки робочого процесу і при потребі знати, як допомогти підлеглим.
Головна редакторка газети Ірина Повар “Рідний край” розповіла про те, які реформи відбулися в редакції газети, що реформуватимуть уже незабаром, про якісну інформацію, співпрацю та журналістську етику.
На завод продтоварів Люба Гончар потрапила зовсім юною та недосвідченою у віці 18 років, нині ж вона директорка Гощанського заводу продтоварів зі своєю торговою маркою “ПриГОЩАйся”. Люба Гончар розповідає, що навіть подорожуючи та пізнаючи світ, завжди почерпає щось нове для своєї роботи.
Під час останньої подорожі зацікавилася солодощами, які готують з використанням мигдалевої муки, ось тепер думаю, можливо щось і нам таке спробувати зробити“, – каже директорка заводу продтоварів.
Про актуальну тему  сьогодення, медичну реформу, слухачкам заходу, розповіла лікарка у п’ятому поколінні Віра Мельник. Медик переконує, найбільша втіха лікаря – це  пацієнт, який одужав.
Анна Вітрук вважає, що за допомогою мистецтва можна сформувати гарний смак не лише конкретної людини, а й цілої нації. Художниця каже, що малювати може кожна людина, навіть та, яка пензлика руках ніколи не тримала.
Про те, як працювати із іноземними інвесторами, як ментальні відмінності позначаються на роботі підприємства слухачкам розповіла заступниця директора ТзОВ “Фапомед Україна Наталія Фатаєв.
Жінки розповідали про мотивацію успіху, вміння уникати професійного вигорання, гендерну рівність та ще багато іншого корисного та цікавого. Як зазначають слухачки захід пройшов дуже інформативно та цікаво. У селищній раді запевняють подібні проекти це лише старт, попереду на гощанців чекає ще більше цікавих заходів.
Теґи:   
571 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − 9 =