В гуртожитках Рівненського державного гуманітарного університету наразі проживає 5 родин із зони проведення АТО. Сьогодні заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олександр Савчук та працівники департаменту соціального захисту населення ОДА відвідали переселенців у гуртожитку.

«В гуртожитках Рівненського державного гуманітарного університету вже створено 90 місць для родин-переселенців із Сходу України. Сьогодні працівники департаменту соціального захисту населення надали їм консультації. А також переконалися, що сім’ї, де є діти відвідують педіатрів. Працівники соцзахисту пообіцяли посприяти у швидкому оформленні соціальної допомоги переселенцям»,- зауважив Олександр Савчук.

«Ми дуже вдячні за дах над головою. Рівняни нам допомагають, адже, коли ми приїхали, в нас навіть ложок не було, а хороші люди нам все принесли, навіть дають гроші», – розповіла мама трьох дітей зі Сходу України, яка наразі проживає в одному із гуртожитків РДГУ. Жінка також додала, що єдине чого наразі не вистачає – це своєї праски, чайника та сковорідки.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

546 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 6 =