Понад 300 комплектів комп’ютерної техніки планують закупити для районних лікарень та амбулаторій
Відповідну закупівлю оголошує управління охорони здоров’я Рівненської ОДА у рамках реалізації субпроекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».
Техніку використають для запровадження електронного реєстру пацієнтів, хворих на серцево-судинні захворювання.
«Також у рамках реалізації проекту Світового банку заплановано впровадити електронний реєстр пацієнтів, хворих на серцево-судинні захворювання. Для його повноцінної роботи передбачається провести доукомплектацію районних лікарень та амбулаторій області комп’ютерною технікою. Тож наразі група консультаційної підтримки проекту розробила технічне завдання на закупівлю понад 300 комплектів комп’ютерної техніки, серверного та мережевого обладнання для впровадження електронного реєстру», – розповідає керівник групи консультаційної підтримки проекту Сергій Рибачок.
Компанії, які хочуть взяти участь у торгах, мають подати свої пропозиції до 25 грудня в управління охорони здоров’я Рівненської ОДА.
Разом з цим, Сергій Рибачок зазначає, що ця закупівля оголошуються повторно, адже минулого разу було недостатньо учасників торгів.
За його словами, це важлива закупівля, адже вона дозволить істотно покращити матеріальне забезпечення комп’ютерною технікою наших медичних закладів. А це у свою чергу створить сімейним лікарям і кардіологам області належні умови праці.
Проведено детальний аналіз рівня забезпеченості медичних закладів області комп’ютерною технікою і досить точно визначено потребу в додаткових засобах. Та кількість обладнання, яку планується закупити, дасть змогу вирішити проблему інформатизації в більшості медичних закладів області, у тому числі й найвіддаленіших сільських лікарських амбулаторій.
Також в рамках субпроекту Світового банку на базі Рівненської обласної лікарні буде створено центр обробки даних для забезпечення роботи реєстру.
Нагадаємо, що на початку року команда проекту Світового банку на Рівненщині уклала угоду з компанією «Елекс» на розробку програмного забезпечення для впровадження в області спеціалізованого медичного реєстру.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
392 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 + вісім =