Сьогодні в Рівненській обласній раді вже втретє відбувся благодійний ярмарок на підтримку дітей, які хворіють муковісцидозом.
Різдвяний ярмарок організувала благодійна організація «Вітрила надії». За словами її керівника Зінаїди Веремчук, представлені вироби створені хворими дітьми, їхніми батьками та друзями. Долучалися й малознайомі люди. Цьогоріч під час ярмарку вдалося зібрати понад 8 тисяч гривень.
Крім того, організатори як і торік встановили «Ялинку бажань», на якій замість новорічних прикрас розвісили дитячі листи з побажаннями.
– Нашим діткам необхідні ліки, але разом із тим їм потрібні позитивні емоції. Адже вони такі ж, як і всі, та мають мрії. Приємно, що депутати охоче розбирають листи та виконують бажання , – зазначила Зінаїда Веремчук.
Вироби ще залишилися, тому організатори заходу планують продовжити благодійну акцію та продавати їх через соціальні мережі. Зокрема, авторські роботи будуть представлені на сторінці благодійного фонду «Вітрила надії». Тож кожен ще може долучитися до доброї справи.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
384 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

дванадцять − пять =

НОВИНИ