У понеділок, 29 липня, об 11:00 у Музеї книги та друкарства міста Острог відбудеться презентація «Інтерактивного музею стародруків».
Проект здобув перемогу у конкурсі «Малі міста — великі враження»від Міністерства культури України.
Варто відзначити, що на розгляд конкурсної комісії була подана 181 проектна заявка. Проект острожан «Інтерактивний музей стародруків» буде реалізований упродовж 4-х місяців 2019 року. Загальна сума залучених коштів — понад 350 тис. грн.
Під час реалізації проекту відбудеться перебудова експозиції в Музеї книги тадрукарства. Оновлення передбачає сучасний дизайн, інноваційні технології, художнє оформлення та просторові рішення експозиції, ураховуючи особливості будівлі й потреби людей з інвалідністю.
Співробітники заповідника зазначають, що проект зміцнить туристичну привабливість музею та міста, а згодом сприятиме залученню інвестицій в креативну економіку міста та забезпечить сталий розвиток.
Нагадаємо, 2018 року острожани мали досвід реалізації проекту «Культурний Барбакан», який також утілювали за результатами конкурсу «Малі міста — великі Враження» від Міністерства культури України.
Під час пресконференції ви зможете:
– оглянути експозицію до запланованих змін;
– познайомитися з командою;
– дізнатись про перебіг реалізації проекту, ключові зміни в експозиції;
– задати питання.
Довідково: Луцька надбрамна вежа XVI століття — пам’ятка архітектури національного значення. Вежа відігравала роль центральної ланки в оборонній системі міста зі сторони дороги на Луцьк. Належить до унікального типу укріплених міських воріт типу барбакан, є однією з трьох споруд такого типу, що збереглися до наших днів натериторії України. Музеї книги та друкарства м. Острога у вежі відкрито 10 грудня 1985
року на кошти Товариства любителів книги. Автор тематико-експозиційного плану музею – Світлана Позіховська. На сьогодні колекція нараховує 4 900 експонатів основного музейного фонду, зокрема майже півтори тисячі стародруків XVI-XVIII cтоліть, серед яких Острозька Біблія 1581 року, та біля 150 рукописів XVI-ХХІ століть.
Музей книги та друкарства м. Острог розташовано на вул. В. Чорновола, 3а, (м.Острог,
Рівненська область).
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
167 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × чотири =