З нагоди Дня фізкультури і спорту, який в Україні відзначається у другу суботу вересня, в Рівненській облдержадміністрації пройшли урочистості.
16
Заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко привітала визначних спортсменів, тренерів, викладачів і фахівців області та вручила їм відзнаки за їх досягнення.
Так, Почесні грамоти облдержадміністрації отримали тренери Олександр Томкович, Наталія Шельчук, Василь Осійчук, Андрій Попеляєв, заступник директора ДЮСШ № 5 Рівного Тетяна Лакуста, директор Костопільського обласного ліцею-інтернату Дарина Таргоній, викладач Вадим Кіндрат та спортсмени Наталія Прищепа і Валерій Пєтухов.

5

Крім того, Тетяні Вахрушенковій – головному бухгалтеру регіонального центру «Інваспорт» та Дарії Таргоній – директору Костопільського обласного ліцею-інтернату вручили відзнаку Президента України – ювілейну медаль «25 років незалежності України».

1

Плавець Дмитро Мазяр, важкоатлет Дмитро Шевчук та стрілець з лука Роман Говядовський отримали посвідчення «Майстер спорту України».

4

Також відзнаки та подяки вручили від управління у справах молоді та спорту ОДА,  обласної ради, Національного комітету України у Рівненській області та обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
537 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два + девять =