Під час засідання постійної комісії з питань гуманітарної політики депутати погодили зміни до Статуту Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти у частині процедури обрання ректора інституту.

23d65e592b76b8dece8fe834ca908f92

Питання обрання керівника закладу відповідно до вимог Закону України «Про вищу освіту» перед керівництвом обласної ради неодноразово порушували працівники РОІППО, адже останні кілька років закладом керують тимчасово виконуючі обов’язки ректора. А це, на переконання працівників інституту, негативно впливає на роботу закладу, морально-психологічну атмосферу в колективі.

Щоб нормативно врегулювати питання обрання керівника необхідно внести відповідні зміни до Статуту закладу.

Тож відповідний проект рішення погодили члени профільної постійної комісії обласної ради. Після затвердження нової редакції Статуту на сесії облради 17 червня можна буде оголосити та провести прозорий конкурс на заміщення вакантної посади ректора інституту.

Крім того, члени гуманітарної комісії рекомендують на сесії облради підтримати звернення до Кабінету Міністрів України щодо збереження інститутів післядипломної педагогічної освіти у статусі вищих навчальних закладів, адже Законом України «Про вищу освіту» взагалі не визначено статусу закладів післядипломної освіти.

Поряд з цим, постійна комісія не погодила подані на затвердження зміни до структури РОІППО, якими передбачається збільшення кількості профільних кабінетів та кафедр закладу.

– Я вважаю, що вносити зміни до структури інституту післядипломної педагогічної освіти, поки не визначено його статусу, не обрано ректора, нема стандартів післядипломної освіти, не на часі. Тому я пропоную сьогодні не вносити жодних змін до структури закладу, – зауважила голова постійної комісії Алла Черній. Депутати підтримали її пропозицію.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

417 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 1 =