2016021516564218 та 19 лютого в Рівному відбудуться два тренінги для представників громадських організацій Рівненщини.

В четвер, 18 лютого, буде тренінг під назвою «Планування і написання проектів». Під час цього навчання учасники дізнаються про особливості роботи грантових програм в Україні, вчитимуться писати конкурентні проекти, зокрема, як правильно обґрунтовувати проблему, визначати мету, завдання, планувати діяльність, здійснювати моніторинг та оцінку, формувати бюджет.

В п’ятницю, 19 лютого, пройде тренінг «Менеджмент у неурядових організаціях». Під час цього навчання вивчатимуться такі питання, як побудова ефективного управління, стилі управління, визначення пріоритетів у діяльності, планування діяльності, організація роботи команди та інші.

Для участі в тренінгу «Планування і написання проектів» потрібно заповнитианкету.

Для участі в тренінгу «Менеджмент у неурядових організаціях» потрібно заповнити анкету.

В зв’язку з обмеженою кількістю місць, учасників обох заходів обиратимуть за результатами анкетування та визначення мотивації.

Дедлайн подання заявок на участь у тренінгах – середа, 17 лютого, до 15:00.

Детальна програма та логістика кожного тренінгу надсилатиметься лише запрошеним учасникам.

Участь у навчаннях – безкоштовна. Організатори забезпечують довезення учасників до місця проведення та назад, роздаткові матеріали, кави-перерви та обіди.

Відшкодування проїзду учасникам з інших міст відбуватиметься на підставі квитків.

Обидва заходи відбудуться в готельно-ресторанному комплексі «Айвенго» за адресою: Рівненський район, с. Колоденка, вул. Зелена, 53.

Тренінги організовані РОГО «Комітет виборців України» в межах проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейського Союзу, представництва в Україні.

Інформаційний відділ РОГО КВУ
492 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девятнадцять + сімнадцять =

НОВИНИ