14 жовтня, вперше за весь час існування навчального закладу 72 першокурсників Острозького військового ліцею дали клятву ліцеїста на головній площі обласного центру.
Назва Військового ритуалу щороку одна й та сама, проте формат його проведення й місця різні. Особливість цього дня в тому, що більшість з учасників бойових дій діти яких вчитимуться у військовому ліцеї змогли особисто привітати своїх синів та розділи з ними це свято.
В присутності сотень батьків, друзів та рідних з відповідальним кроком в їхньому житті ліцеїстів привітав голова Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Муляренко, а від Збройних Сил України до майбутніх військових звернувся командувач військ оперативного командування «Захід» – начальник Рівненського гарнізону генерал-лейтенант Олександр Павлюк.
– Шановні ліцеїсти, щиро вітаю вас з Покровою Пресвятої Богородиці, з Днем захисника Вітчизни та українського козацтва. Сьогоднішній день назавжди вкарбується у вашу пам’ять. Будьте гідними високого звання захисників України.
Після урочистостей військові ліцеїсти порадували присутніх стройовою виправкою та злагодженістю дій під час проходження урочистим маршем у складі підрозділів. Вже традиційно начальник військового ліцею полковник Дем’ян Поліщук вручив першокурсникам значки ліцеїстів. Також всі охочі отримали можливість зробити спільне фото з юнаками, яків перше у своєму житті одягнули парадну військову форму Збройних Сил України нового зразка.
Як зазначив заступник начальника ліцею з виховної роботи комунального закладу Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою фізичною підготовкою Рівненської обласної ради підполковник Ігор Приступа, традиційну посвяту у військові ліцеїсти сьогодні приймають по всіх Україні одночасно. Серед 23 дітей учасників ООС (учасників АТО) що дають клятву ліцеїста в Рівному, й Артур Богуславський – єдиний син Олексія Богуславського, який загинув в результаті бойових дій на сході України у 2015 році, а мама Наталя служить в Збройних Сил України та нещодавно повернулася з тривалого відрядження на Донбас.
Повідомляє прес-офіцер Міністерства оборони України в Рівненській області підполковник Віктор Шубец
192 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − дванадцять =