бібліотекаВ понеділок, 3 жовтня, в Рівному відбудеться інформаційна зустріч для потенційних учасників Другого конкурсу малих грантів для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні в Рівненській і Волинській областях у межах проекту «Українська регіональна платформа громадянських ініціатив», оголошеного РОГО «Комітет виборців України» за підтримки Європейського Союзу.
Під час цієї зустрічі детально розповідатиметься про правила оформлення заявок на Конкурс, перелік необхідних документів, пріоритетну тематику проектів, фінансові питання тощо. Крім того, учасники заходу матимуть можливість поставити організаторам Конкурсу всі інші питання, які їх цікавлять.
Нагадаємо, що Конкурс був оголошений 20 вересня 2016 року. Його мета – підтримати міжрегіональні спільні ініціативи організацій громадянського суспільства (громадських об’єднань) та новостворених ініціативних груп з різних регіонів, зокрема тих, що знаходяться в сільських та віддалених місцевостях, з метою забезпечення їхньої активної участі в демократичних змінах в Україні.
Пріоритетні тематичні напрямки Конкурсу:
– Захист та просування прав людини (зокрема, вразливих груп населення);
– Здійснення громадського контролю та моніторингу діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування;
– Ініціативи з підтримки децентралізації;
– Протидія корупції;
– Громадянська освіта, адвокація та об’єднання громади для спільного вирішення проблем;
– Забезпечення ґендерної рівності в усіх сферах суспільного життя;
– Порозуміння та налагодження співпраці між регіонами.
Отримати детальнішу інформацію про Конкурс та скачати аплікаційну форму заявки можна на сайті організації.
Інформаційна зустріч відбудеться в понеділок, 3 жовтня 2016 року, о 18:00 в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці за адресою: м. Рівне, вул. Короленка, 6, 2-ий поверх (актова зала).
Запрошуються представники громадських організацій, активісти, ЗМІ та інші зацікавлені.
Повідомляє інформаційний відділ РОГО КВУ
Теґи:
467 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − три =