201610281049364 листопада в Рівному відбудеться тренінг «Підготовка якісних громадських проектів: теорія і практика» для представників громадських організацій та активістів Рівненщини і Волині.
Під час цього навчання його учасники вчитимуться готувати якісні конкурентноспроможні громадські проекти, спрямовані на вирішення актуальних місцевих суспільних проблем. Зокрема, як правильно визначати й обґрунтовувати проблему, формувати мету і завдання, планувати діяльність, проводити моніторинг та оцінку, формувати бюджет тощо.
Тренінг проводитиметься в рамках Другого конкурсу малих грантів для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні в Рівненській і Волинській областях, оголошеного нещодавно РОГО «Комітет виборців України» в межах проекту «Українська регіональна платформа громадянських ініціатив». Крім зазначеного вище, на ньому також буде проведений аналіз практичних помилок, яких припускалися заявники під час першого конкурсу минулого року.
Тому тренінг буде орієнтований і корисний, у першу чергу, для тих учасників, які мають намір подавати свої заявки на оголошений конкурс. Але брати участь у заході можуть і всі інші бажаючі, за наявності вільних місць.
Більше про конкурс можна дізнатися на сайті організації.
Для участі в тренінгу потрібно заповнити анкету за посиланням.
В зв’язку з обмеженою кількістю місць, учасників заходу обиратимуть за результатами анкетування та визначення мотивації.
Крайній термін подання заявок на участь у тренінгу – середа, 2 листопада, до 15:00.
Детальна програма та логістика заходу надсилатиметься лише запрошеним учасникам.
Участь у навчанні – безкоштовна. Організатори забезпечують роздаткові матеріали, кави-перерви та обіди.
Відшкодування проїзду учасникам з інших міст відбуватиметься на підставі квитків загального транспорту.
Тренінг організований РОГО «Комітет виборців України» в межах проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Повідомляє інформаційний відділ РОГО КВУ
Теґи:
478 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісімнадцять − пятнадцять =