????????????????????????????????????

Сьогодні 24 березня, на території одної із військових частин оперативного командування «Захід» відбувся заключний етап Загальнодержавної спартакіади серед допризовної молоді Рівного «Заграва – 2017».
 В спільному заході управління освіти обласного центру, керівництва місцевого гарнізону та товариства сприяння оборони України зв’яли участь більше сотні десятикласників. Кожна команда у складі п’яти осіб представляла честь своїх начальних закладів змагаючись у стройовій підготовці, споряджання магазинів набоями та підтягуванні на перекладині.
Загальне шикування розпочалося з привітань переможців вчорашнього конкурсу з кульової стрільби. Головний спеціаліст Рівненського міського управління освіти Микола Радько та старший від управління оперативного командування «Захід» полковник Федір Капустинський вручили грамоти за перше, друге та третє місця за влучність.
Під час заходу полковник Федір Капустинський подякував молоді за активність та підтримку військовослужбовців, які зараз виконують завдання Антитерористичної операції.
– В такий складний час для держави ви тут, а це означає, що для кожного з присутніх поняття патріотизму, здорового способу життя та готовності до захисту Вітчизни не пусті слова, – підкреслив старший офіцер.
Також він висловив впевненість, що частина сьогоднішніх школярів в подальшому поповнить лави Збройних Сил України, аби присвятити своє життя справі захисту Вітчизни. Для забезпечення прозорості результатів змагань до складу суддівської колегії увійшли офіцери та сержанти військової служби за контрактом, які довели свою відданість служінню українському народові на сході України.
На думку учня школи номер девять  Олександра Динисенко, який теж бере участь в змаганнях, кожен чоловік повинен бути морально стійким та фізично витривалим. Цього він навчився у свого батька, який вже два десятки років є офіцером української армії. Хлопець впевнений у своїх силах та перемозі команди, яка з власної ініціативи окрім шкільної програми присвятила підготовці багато часу та зусиль.
Повідомляє офіцер прес-служби Міністерства оборони України в Рівненській області підполковник Віктор Шубец
930 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісімнадцять + пятнадцять =