5 грудня в Рівному, з нагоди Дня Збройних Сил України відбулось відкриття виставки фотографій особового складу оперативного командування “Північ”. Фотографії зроблено в зоні АТО офіцерами прес-центру управління оперативного командування, в період з червня по вересень 2014 року.

    На експозиціях всі охочі змогли побачити фотографії військовослужбовців та військової техніки в районах виконання бойових завдань. Особливість цього заходу в тому, що на презентації були присутні військовослужбовці, світлини яких під час виконання завдань антитерористичної операції було представлено на огляд мешканців міста.

26

    Відкрили експозицію міський голова Рівного Володимир Хомко, його заступник Галина Кульчинська, – саме вона ініціювала створення та проведення даного заходу.

    На головній площі міста зібралися як учасники бойових дій на Сході України, так і мешканці міста. Офіцери розповіли присутнім про кожну фотографію та емоції від спогадів тих часів.

    Міський голова Володимир Хомко подякував безпосереднім учасники бойових дій в зоні АТО за мужність та героїзм. Він також висловив побажання, щоб всі хто захищає нашу Вітчизну поверталися додому живі та здорові.

    Фотовиставка на майдані Незалежності триватиме протягом трьох днів з 10. до 16 години.

 

 27 28 29 30

   

Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради

947 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 5 =