Вже вкотре в спортивному залі комунального закладу «Рівненський регіональний центр фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради відбулися змагання з армспорту спортивно-масового фестивалю ветеранів фізичної культури і спорту. Помірятися силами тут могли всі бажаючі ветерани фізичної культури з міст, районів та ОТГ області, котрим вже виповнилося 40 років.
Організацією та проведенням заходу займалося управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації, Рівненський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Українська Федерація армспорту», «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Відділення НОК України в Рівненській області.
З року в рік такі змагання проводяться для  популяризації і подальшого розвитку армспорту в області, пропагування фізичної культури, спорту та здорового способу життя серед ветеранів і, звісно, відбору учасників та формування з них команди для участі у Всеукраїнських змаганнях у 2018 році. Одним з таких спортсменів є викладач фізичної культури Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу, багаторазовий призер та переможець різноманітних спортивних змагань серед ветеранів Микола Трофимчук, який і цього разу переміг у абсолютній ваговій категорії, окремо на праву та ліву руку. По закінченні заходу його та інших спортсменів, які зайняли призові місця, було відзначено дипломами, медалями та подарунками від організаторів.
Повідомляє прес-служба “Спорт для всіх”
440 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девять + пять =