Нещодавно, за підтримки комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради відбувся перший відкритий фестиваль здорового способу життя. StreetWorkout. Його учасниками стали провідні воркаутери України, більшість з яких представляла саме м. Рівне та Рівненську область. Захід проводився на спортивному майданчику у гідропарку «Лебединка». А подивитися на таке дійство прийшло понад три сотні глядачів.
Перед початком виступів для всіх бажаючих була проведена розминка у вигляді танцювальної фітнес-програми – «Zumba fitness». Самі змагання відбувалися у форматі дуелей один на один. Одночасно двоє учасників виходили на спортивний майданчик і по черзі протягом двох хвилин виконували свої улюблені акробатичні та силові елементи. Суддями тут були неабихто, а чемпіони України, призери та переможці чемпіонатів світу, учасники багатьох міжнародних фестивалів зі StreetWorkout Фризоренко Вадим (м. Київ), Греков Михайло (м. Харків) та Фещук Віталій (м. Хмельницький).
В першому етапі змагань виступали всі учасники. До другого відібралися лише переможці першого, які вже з-поміж себе визначали хто вартий потрапити до фінальної трійки. У завершальному «батлі» на майданчик одночасно вийшли усі фіналісти, після чого судді винесли свій вердикт:
1 місце – Шаповал Констянтин (м. Миколаїв);
2 місце – Захарчук Андрій (м. Радивилів);
3 місце – Томчук Олександр (м. Рівне).
По завершенні заходу організатори нагородили переможців і призерів дипломами, медалями та цінними призами від партнерів фестивалю.
Повідомляє прес-служба “Спорт для всіх”
Теґи:
272 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пятнадцять + 9 =