У серпні на Рівненщині працюватиме столична комісія, яка перевірятиме стан готовності служб цивільного захисту регіону.
«Така перевірка здійснюється один раз на 5 років. Оцінюватимуть нашу готовність до запобігання і реагування на надзвичайні ситуації. Перевірці підлягатимуть усі районні служби з питань цивільного захисту. Перевірка ДСНС України покаже, як на місцях відносяться до цієї роботи», – наголосив  перший заступник голови адміністрації Юрій Приварський під час наради із керівниками РДА.
Як розповів керівник служби порятунку Рівненщини Сергій Крук, досвід проведення таких контролів свідчить, що перевіряючі виявляють непоодинокі недоліки в роботі служб.
«Найбільше зауважень викликає підготовка документів, відсутність контролю за захисними спорудами, впровадження автоматизованих систем раннього виявлення загрози та оповіщення людей в разі їх виникнення, невеликої кількості підрозділів місцевої пожежної охорони», – зазначив Сергій Крук.
За його словами, на Рівненщині, на жаль, також має місце ряд значних недоопрацювань з боку окремих керівників, як очільників органів влади, місцевого самоврядування, так і служб цивільного захисту.
«Всі ці недоліки вкрай негативно впливають на стан цивільного захисту населення і відповідних територій. Тому вже зараз необхідно прикласти максимум зусиль для підняття рівня безпеки населення і сталого функціонування всіх сфер життєдіяльності Рівненської області», – зазначив Сергій Крук.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
551 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девять − 5 =