Вчора, 7 жовтня, на стадіоні у селі Зоря відбувся благодійний футбольний матч між командами працівників райдержадміністрації, сільських, селищних голів району, депутатів районної ради та волонтерів, священиків Української Православної Церкви Київського Патріархату.
Перемогу в матчі здобула команда Рівненського району. Метою заходу був збір коштів на лікування 2-річному Даниїлу Черетку з селища Оржів. Загалом за весь час підготовки до події було зібрано майже 155 тисяч гривень, з них саме 30 тисяч зібрали в день проведення благодійного футбольного турніру. Голова Рівненської районної державної адміністрації Володимир Пилипчук, його перший заступник Ігор Грубий та заступник голови Рівненської районної державної адміністрації Сергій Подолін особисто брали участь у складі команди, яка представляла район.
За словами Володимира Пилипчука, головним переможцем матчу для усіх є 2-річний Даниїл, який нині бореться в Німеччині із страшною недугою – раком мозку. «Першочерговою метою проведення благодійного футбольного матчу була не наша перемога, і, навіть, не сама гра, а збір коштів на лікування маленькому Даниїлу з селища Оржів. Завдяки усім, хто долучився до проведення та організації заходу було зібрано немаленьку суму – майже 155 тисяч гривень. Дякую усім, хто допомагав, готував та організовував матч. Щиро подяку також висловлюю команді Рівненської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату та волонтерам ГО «Елеос-Рівне», які не лише словом, а й ділом долучилися до благодійного футбольного матчу. Сподіваюся на швидке одужання Даниїла», – сказав голова Рівненської районної державної адміністрації Володимир Пилипчук.
Усі кошти передали бабусі хлопчика, бо батьки Даниїла нині разом із ним перебувають на лікуванні за кордоном. Єгенія Черетко щиро подякувала усім, хто брав участь у підготовці та проведенні благодійного футбольного матчу. «Хочу висловити безмежну подяку усім людям, які сьогодні були задіяні у благодійному футбольному матчі для мого внука Даниїла Черетка. Окрема подяка від усього серця збірним Рівненської районної державної адміністрації та Рівненської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату і волонтерам ГО «Елеос-Рівне». Разом ми переможемо хворобу Даниїла. Нехай вас береже Господь», – сказала жінка.
Окрім самого футбольного матчу, на заході була насичена культурна програма. Відбувся показ мультфільму для дітлахів «Пригоди Падінгтона», майстер-клас з розфарбовування глиняних фігурок, ярмарок-продаж солодощів, благодійний ярмарок виробів учнів закладів загальної середньої освіти району, виставка військової техніки, катання на конях та святковий концерт.
Повідомляє Рівненська РДА
428 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + два =