13892079_1350522874977091_8278490898011146244_nПро це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомляє журналіст та виконавчий директор ГО “Антикорупційний моніторинг” Юрій Дюг:
Гірка новина із зони АТО. Під час виконання бойового завдання отримав важке поранення контрактник 54-го розвідувального батальйону Валерій Ігнатенко 1980 року народження, житель с.Птича Дубенського району.
Міна потрапила в бліндаж, в результаті чого четверо бійців загинули відразу, а Валерія у важкому стані 24 липня доставили у Дніпропетровську обласну лікарню ім.Мечнікова. Внаслідок мінно-вибухового поранення він зазнав серйозної черепно-мозкової травми, отримав проникаюче поранення грудної клітки, травматичний розрив легені.
Головний лікар Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мечнікова Сергій Риженко написав у “Фейсбуці”, як лікарі більше трьох годин оперували нашого земляка:
“Валерій, 36 років, ЗСУ. Вибухова хвиля відкинула на кілька метрів. Великий осколок, поламавши ребра, пробив легеню. Масивна крововтрата. Перелито близько трьох літрів крові. Операція в Мечнікова більше трьох годин. Успішно”.
На даний час Валерія вже двічі прооперували. Попереду ще одна операція на голові. Стан бійця стабільно важкий. Він знаходиться на апаратному диханні.
Зрозуміло, що у такій складній ситуації Валерію потрібна допомога: матеріальна і молитовна. Всі ми знаємо, як дорого сьогодні обходиться лікування. А тим більше лікування важкого поранення. І хоч захисника країни, який отримав поранення на полі бою, лікують безкоштовно, витрати одним лише лікуванням не обмежуються. Гроші потрібні на все. Одна дорога і проживання там чого тепер вартують. А згодом ще потрібні будуть кошти на реабілітацію. Ці витрати лягають на плечі рідних.
Тож хто може допомогти бійцю – допоможіть!
Номер картки Приватбанку:
5168 7572 8607 2204
Дейнека Микола Олександрович (тесть).

917 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 + сім =