21З 31 жовтня по 4 листопада 2016 року на території Рівненської області проходитимуть командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.
Державною службою України з надзвичайних ситуацій перевірятиметься готовність органів управління та силами цивільного захисту Рівненщини до реагування на надзвичайні ситуації, що викликані різким погіршенням погодних умов (буревій), аваріями на найбільш потенційно-небезпечних об’єктах (ВП «РАЕС», ПАТ «Рівнеазот», ТОВ «Свиспан Лімітед») тощо.
В цей період в окремих населених пунктах та поза їх межами для виконання завдань за призначенням відбуватиметься передислокація особового складу та техніки пожежно-рятувальних підрозділів, правоохоронців, медиків, аварійних бригад енергетиків, газовиків, облавтодору, облводоканалу та інших комунальних служб, аварійно-рятувальних служб та персоналу визначених підприємств.
Просимо мешканців Рівненщини та гостей області зберігати спокій та не панікувати. Інформацію стосовно командно-штабних навчань можна отримати цілодобово в оперативно-рятувальній службі ГУ ДСНС у Рівненській області за телефоном (0362) 69-55-01.
Контактні телефони для ЗМІ: (0362) 69-45-15, 69-45-16.100_0659
Про це повідомляє ГУ ДСНС у Рівненській області
971 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − девять =