Ось уже кілька днів вода у дренажному каналі, що перетинає вулицю Басівкутську і пролягає до водойми у гідропарку, нагадує за кольором молоко. Втім, на відміну від цього продукту, від неї надзвичайно смердить. Причина цього, кажуть, те, що місцеве підприємство «Агропереробка» скинуло у воду якусь свою зіпсовану продукцію.

– Вони вилили зіпсовану продукцію у зливову каналізацію, а труба з неї виходить у дренажний канал, який живить водою водойму у гідропарку, – розповів депутат міськради Рівного Анатолій Чугуєвець. – Вже днів три чи чотири оце таке тут робиться. Якщо занурити у воду каналу палицю, то навіть сир з неї піднімається. Жаби, черепахи, раки – все виповзало на берег і здихало. Оскільки дощу не було, до водойми гідропарку нечистоти не одразу дійшли. Але вже сьогодні тут зранку риба задихалася. Плавали зверху крупні рибини, ловлячи ротом повітря. А чайки літали навколо хмарами, виловлювали малька.

На це екологічне лихо депутат поскаржився в міські управління надзвичайних ситуацій, житлово-комунального господарства, обласну Державну екологічну інспекцію. Фахівці з інспекції відібрали проби води. Результати цього дослідження будуть за тиждень. Тим часом, каже п. Чугуєвець, «еменесники» пообіцяли підігнати пожежне авто і здійснити насичення води у водоймі гідропарку киснем.

 Директор підприємства «Агропереробка» Ольга Рудомська заперечує те, що скиди від підприємства могли потрапити у водойму гідропарку і отруїти живність.

– Я перший раз чую про таке, – дивується п. Рудомська. – Прочитала про те, що нас звинувачують у загибелі живності у водоймі гідропарку в Інтернеті. Відходи від підприємства ми спускаємо у каналізаційний колектор, що на вулиці Дворецькій. Платимо за користування каналізацією. Але як відходи можуть потрапити у водойму гідропарку? Окрім цього, у нас відходи очищаються. І не можуть завдати шкоди довкіллю. Скільки років працюємо, ніколи нічого подібного не було.

Мирослава ШЕРШЕНЬ

Джерело: press-centr.com

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Поблизу Рівного на АЗС держохоронці вгамували дебошира

На Рівненщині учня смертельно уразило струмом на залізниці

У Рівному знайшли тіло немовляти в річці tomat_green-01

 

540 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × один =