fullsizerender-1У п’ятницю, 18 листопада 2016 року, підчас спільного брифінгу в СБУ Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив про затримання одного з підозрюваних у вбивстві І. Мамчура.
Юрій Луценко розповів, що 16.09.2016 у коридорі житлового будинку у м. Рівне невстановленими особами із вогнепальної зброї вчинено умисне вбивство І. Мамчура, працюючого на посаді начальника відділу інженерно-технічних засобів охорони, зв’язку та інформатизації Рівненського слідчого ізолятора управління Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області, майора внутрішньої служби.
Генпрокурор зазначив, що у ході досудового розслідування при проведенні огляду місця події вилучені мікрочастинки зі зброї, з якої здійснювалися постріли, а також недопалки цигарок та інше. В подальшому, шляхом проведення негласних слідчих (розшукових) дій відібрано біологічні зразки у близьких родичів потенційно підозрюваних осіб. 
За висновками судових молекулярно-генетичних експертиз підтверджено тотожність генетичних ознак клітин з ядрами на даних недопалках та пістолеті із клітинами, вилученими із біологічних зразків близьких родичів потенційно підозрюваних осіб, жителів м. Маріуполя Донецької області.pm888image001
«17 листопада під час спроби перетину Державного кордону був затриманий один із цих підозрюваних, він житель Маріуполя, а пробував перейти на сторону Російської Федерації з території Харківської області», – сказав Юрій Луценко.
Також Генеральний прокурор зауважив, що зазначений підозрюваний при усній бесіді зі слідчим повідомив, що вчинив вбивство І. Мамчура на замовлення органів ФСБ Російської Федерації, оскільки І. Мамчур раніше проходив військову службу у підрозділі спеціального призначення.
«На жаль, мушу сказати, що Росія явно розгортає мережу терористичних актів на нашій території, і це ще раз означає, що суспільство має завжди пам’ятати, кожен день пам’ятати – Україна в стані війни, в стані не оголошеної, але реальної війни, де є жертви не тільки на Донбасі, але й на території України», – констатував Юрій Луценко.
Повідомляє управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України
1 703 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 20 =