Відзначаючи 205-річчя з дня народження Великого Кобзаря, на сцені обласного музично-драматичного театру говорили про його творчість, читали уривки творів та співали музичні композиції.
Присутні були єдиними у тому, що в шевченковій поезії наша історія і наше сьогодення.
«У світовій історії нелегко знайти приклад, коли б одна людина, поєднавши в собі таланти поета, живописця, мислителя, пробудила самосвідомість цілого народу. Тарас Шевченко став зачинателем нової національної політичної ідеології – ідеї боротьби за долю України. Кобзар живе посеред нас, додає сміливості і впевненості у боротьбі з нашими відвертими і прихованими ворогами», – відзначив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.
Від імені усіх письменників Рівненщини із 205-річницею від Дня народження великого Кобзаря привітала голова Рівненської організації Національної спілки письменників Ірина Баковецька.
«Українська нація має свій календар цінностей, кожна декада року має свого великого представника. Тому у всіх весна уособлюється саме із Тарасом Шевченко. Ця дата вшановує пам’ять великої постаті, він прославив Україну на весь Всесвіт. Це наша історія, яка повинна постійно бути з нами», – звернулася Ірина Баковецька.
На сцені музично-драматичного театру мистецькі об’єднання презентували свої композиції творів Великого Кобзаря. А наприкінці урочистостей усі присутні разом виконали «Реве та стогне Дніпр широкий».
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
272 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × три =

НОВИНИ