Сьогодні у центрі Рівного відбулося тестування якості безкоштовного Wi-Fi. Перевіряв якість  Інтернет-покриття на майдані Незалежності особисто міський голова Володимир Хомко.

23300

Відзначимо, що цьогоріч на безкоштовний Wi-Fi для рівнян у кількох точках Рівного з міського бюджету виділять 60 тисяч гривень.

  –               За кілька днів ми також облаштуємо таке саме покриття мережі Інтернет на Лебединці та у парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка, а згодом  на решті найпопулярніших місць Рівного,  – наголосив міський голова. 23302

ДОВІДКОВО. Wi-Fi (від англ. Wireless Fidelity) — мережа, що належить Wi-Fi Alliance. Загальновживана назва для стандарту бездротового (радіо) зв’язку передачі даних, який об’єднує декілька протоколів і ґрунтується на сімействі стандартів IEEE 802.11 (Institute of Electrical and Electronic Engineers — міжнародна організація, що займається розробкою стандартів у сфері електронних технологій). Найвідомішим та найпоширенішим на сьогодні є протокол IEEE 802.11g, що визначає функціонування бездротових мереж.

Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради

Рівненські митники за минулий тиждень виявили 12 правопорушників

У Рівному через бійки та крадіжки частково обмежать роботу «Бахуса»tomat_green-01

500 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 3 =