Унікальна подія відбудеться у Рівному у вівторок, 15 березня, об 11:00 в залі засідань Рівненського міськвиконкому. Тут підпишуть Меморандум про співпрацю між міською владою та громадською організацією Платформа взаємодій «Простір» щодо запровадження у місті масштабного проекту «RIVNE SMART CITY». Втілення цих ідей, впевнені автори проекту, дозволить перетворити Рівне на сучасне місто із працюючими новітніми технологіями, що покликані зробити життя людей у місті комфортнішим і зручнішим.

«RIVNE SMART CITY» – унікальний і масштабний проект, який передбачає сучасного урбаністичного перетворення, базований на принципах відкритих даних, розумного і прозорого управління та перетворення міста Рівне на інноваційне, цифрове та прогресивне місто. Процес, коли цифрові технології допомагають вирішувати найбільші виклики, що постають перед сучасним містом. Перетворювати систему влади та створювати умови для комфортного життя розвитку спільноти та жителів.

Головна мета проекту розробити стратегію розвитку Рівного в концепції «Розумного міста». Серед основних напрямків стратегічного планування визначаються наступні:

Економіка міста – забезпечення здатності міста до трансформацій, залучення інвестицій, підтримка інноваційного підприємництва, розвиток економіки міста на засадах економіки знань.

Управління містом – електронне управління та електронна демократія, прозоре бюджетування та залучення громадськості до управління містом, електронні сервіси. Розумні люди – онлайн участь в управлінні міста, освітні можливості для молоді та нові кваліфікації, розвиток креативної економіки.

Міська інфраструктура та навколишнє середовище – містобудування, зелені технології, енергоефективність, менеджмент природніх ресурсів міста (вода, ґрунт, повітря, сміття), екологія (моніторинг та захист навколишнього середовища), встановлення систем сенсорного моніторингу та контролю.

Мобільність – розвиток ІКТ-інфраструктури, доступність wi-fi, мобільних додатків, розвинена, інноваційна і безпечна транспортна система міста.

Від міської влади Меморандум підпише міський голова Рівного Володимир Хомко, від ініціаторів проекту – Платформи взаємодій «Простір» – один із співзасновників організації Сергій Гемберг.

Докладніше про конкретні заходи щодо реалізації проекту «RIVNE SMART CITY» ви зможете дізнатись під час підписання Меморандуму про співпрацю у вівторок, 15 березня.

Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

МАЙБУТНІ РІВНЕНСЬКІ МАЙСТРИНІ ТВОРИЛИ ШЕДЕВРИ ДЛЯ “КРИШТАЛЕВОГО ЯНГОЛА”

Правоохоронці повідомили про нові подробиці стрілянини на Рівненщині

Владика Іларіон освятив накупольні хрести в Гощі

На Рівненщині рятувальники знешкодили 21 артснаряд часів Другої світової війни

Рівненщина втратила в зоні АТО одразу двох захисників

З’явилися фото з місця стрілянини на Рівненщині

На Рівненщині рятувальники звільнили маленьку дівчинку, яку затиснуло домашньою тумбою

Ляшко каже, що Чугунніков захищає бурштинову мафію (відео)

На Рівненщині у чоловіка затонув автомобіль

657 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × пять =

НОВИНИ