Вже декілька тижнів в Рівненській області триває спартакіада у підвідомчих установах департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації «Рух заради здоров’я». Її організацією і проведенням займаються комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Відділення НОК України в Рівненській області. Черговим місцем проведення таких змагань став комунальний заклад «Тучинський геріатричний пансіонат».
Після знайомства з гостями, тутешні підопічні прослухали короткий інструктаж з техніки безпеки і познайомилися з правилами виконання усіх естафет. Здебільшого тут перебувають люди вже поважного віку та інваліди, тому й спортивне навантаження їм потрібно дуже помірне. Зважаючи на це, організатори підготували для них програму конкурсів, де не потрібно було надто навантажувати своє тіло. Тому цього разу навіть учасники віком понад 90 років змогли впоратися зі всім запропонованим спортивним інвентарем і досягнути фінішу.
Після закінчення естафет на кожного учасника очікували нагороди і подарунки від гостей та адміністрації закладу. При цьому відзнаки для всіх підопічних були однаковими в не залежності від здобутого ними місця.
Повідомляє прес-служба “Спорт для всіх”
278 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 16 =