Відкрито голосування вподобаннями («лайками») за роботи учасників конкурсу фотографій ЕкоРівненщина». Під вподобанням вважається будь-яка із 6 емоцій, доступних на сьогодні у Facebook.
Конкурс фотографій «ЕкоРівненщина» організований РОГО «Комітет виборців України» спільно з ГО «Екоклуб» у рамках проведення 14-ого Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.
Його мета – привернути увагу влади та мешканців Рівненської області до негативних впливів людської діяльності на довкілля в регіоні, а також сприяти вирішенню місцевих екологічних проблем.
За результатами голосування в соціальній мережі Facebook заохочувальні брендові призи від РОГО «Комітет виборців України» та ГО «Екоклуб» отримають 5 робіт, які наберуть найбільшу кількість вподобань.
Проголосувати може кожен, хто зареєстрований у Facebook. Посилання на фотоальбом конкурсу.
А от переможців, які отримають грошові винагороди, визначатиме конкурсна комісія. Автори 5 найкращих робіт отримають: 400 грн. (1 місце); 300 грн. (2 місце); 200 грн. (3 місце); 150 грн. (4 місце); 100 грн. (5 місце).
Оцінювання робіт здійснюватиметься за такими критеріями:
– тематична відповідність фотографії;
– актуальність показаної на ній проблеми;
– значимість проблеми за її масштабами;
– наявність у супровідному тексті, який пояснює проблему, можливих шляхів її вирішення;
– якість фотографії.
Оголошення усіх переможців відбудеться 19 грудня 2017 року.
Всі деталі конкурсу – на сайті організації.
Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA проходить за підтримки Посольства Швеції в Україні.
Повідомляє інформаційний відділ РОГО КВУ
1 004 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пятнадцять − 1 =