На цьому сьогодні, 30 березня, наголосив Голова Національної поліції України Сергій Князєв під час відкриття адміністративного приміщення Сарненського відділу поліції.
В урочистостях взяв також участь заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий, який передав особовому складу, місцевим жителям вітання від Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з нагоди відкриття відділу поліції та подякував за всебічне сприяння керівництву обласної та районної ради.
«Безумовно, відкриття нового відділу поліції свідчить про те, що ми не стоїмо на місці, і ми будемо робити все щоб забезпечити порядок і захист нашого населення», — зауважив Сергій Яровий.
Нове реконструйоване триповерхове адмінприміщення колишньої військової частини сарненські поліцейські отримали завдяки досягнутим на паритетних умовах домовленостям із районною владою та місцевим інвестором.
«Коли ми щось починаємо, то обов’язково закінчуємо, — звернувся до присутніх Голова Національної поліції України Сергій Князєв. — Українська поліція починає тихо, закінчує – стовідсотково швидко, так як треба. Ми обіцяли, що північні райони запрацюють у новому приміщенні і ми це виконали. Реформа поліції повинна дійти до кожної оселі, щоб поліцейські рацювали якісно та оперативно».
Першим кроком для конструктивної реалізації цього проекту став візит Сергія Князєва до Сарненського відділу поліції. Саме навесні торік він очолив поліцію Рівненщини. Правоохоронці десятками років працювали без належних умов в аварійному приміщенні, якому понад 80 років. Під час зустрічі з особовим складом він запевнив підлеглих, що зробить усе, аби офіцери мали гідні умови праці.
Як зауважив Сергій Князєв, роботу поліцейських має бачити кожен буде громадянин. Відкриття нового відділу поліції в умовах, коли в України йде війна, це знакова подія. Тому правоохоронці мають професійно виконувати свої поліцейські функції. В іншому разі — їх будуть карати або міняти, прислухаючись і враховуючи думку громади.
Для оперативного реагування на повідомлення громадян Сергій Князєв ключі від 15 службових автомобілів отримали сектори реагування патрульної поліції підрозділів ГУНП в Рівненській області та вручив подяки працівникам фірми, яка здійснила реконструкцію приміщення для відділу поліції. До того ж, інвестор, який зводитиме житловий комплекс у Сарнах, вручив сертифікати на майбутнє житло поліцейським.
Поряд із новим приміщенням Сарненського відділу поліції Голова Нацполіції разом із керівництвом поліції Рівненщини, обласної, районної влади, народних депутатів України на заході висадили алею дерев як символ добрих справ та плідної діяльності на користь України.відкриття
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
999 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − дванадцять =