В одне із найбільших релігійних свят для українського народу – Різдва Христового, у зоні відповідальності оперативного командування, проведено значний обсяг завдань для забезпечення підлеглих усім необхідним.Також для захисників Вітчизни сплановано виступи з колядою за участю місцевих творчих колективів та артистів із західної України.

a04d1a5274e0598de1b284f7322dd1f979c81daaВідповідно до пріоритетних завдань Збройних Сил України щодо проведення антитерористичної операції тисячі військовослужбовців оперативного командування «Захід» продовжують забезпечувати територіальну цілісність та недоторканість держави.

Як зазначив заступник командира одної із бригад оперативного командування «Захід» по роботі з особовим складом підполковник Віктор Коліда, яка виконує завдання АТО на Луганщині, на святвечір, все було, як удома: традиційні дванадцять страв, молитва та колядки.

94eae7d2cdd6b4442a4874d7e656e649d33df4a1

– З метою згуртованості військових колективів, підтримання високого морально-психологічного стану особового складу, який знаходиться на чималій відстані від своїх рідних та близьких, вже сьогодні, між військовослужбовцями-контрактниками та мобілізованими розпочнеться конкурс колядок та святкове дійство Вертепу, – зауважив підполковник.

Важливим для командирів залишається питання організації душпасторської опіки та дозвілля військовослужбовців у пунктах постійної дислокації військових частин. Так, у батальйоні охорони та оборони, що у Рівному, військовослужбовці строкової служби зустріли Різдво у військовій їдальні.

Настоятель Української Православної церкви Отець Ігор нагадав традиції цього свята, проголосив молитву та освятив  вечерю з кутею, свічками та іншими складовими православного обряду. В свою чергу за участю контрактників, які родом із Рівненщини, було сформовано ініціативну групу, яка охоче продемонструвала присутнім місцеві традиції виконання колядок.

За словами заступника командира батальйону охорони та обслуговування по роботі з особовим складом майора Сергія Ілюшина, кожному військовослужбовцю, поруч з виконанням завдань з несення служби в добовому наряді, буде надано час на відпочинок, адже всі вони відзначатимуть це свято вперше у військовому колективі, а не вдома з батьками та друзями.

– Особливої уваги заслуговують строковики, яких призвано на військову службу зі східної та центральної України. Вони проявляють неабиякий інтерес до святкування Різдва на заході нашої держави, – наголосив майор, і додав, що за бажанням, кожен із них зможе відвідати ранкові різдвяні богослужіння у храмах, які знаходяться в межах міста.

Варто зазначити, що з нагоди святкування Різдва Христового, одночасно у декількох військових частинах гарнізону, відбудеться різдвяні концерти за участю артистів творчих колективів міста та вихованців недільних шкіл Рівненської єпархії Української Православної церкви.

Про це повідомив прес-офіцер оперативного командування «Захід»  Віктор Шубец

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

На Рівненщині в ДТП постраждало дев’ятеро осіб

18-річний рівнянин після ДТП перебуває у важкому стані в лікарні

У Рівному в ДТП потрапила жінка з малолітньою дитиною

У ДТП на Рівненщині загинув старший слідчий поліції

На Рівненщині чоловіки спочатку вбили, а потім привезли тіло до лікарні

Рівненський зоопарк узяв на зиму хворих лебедів

На Рівненщині зашморг із кабелю забрав життя чоловіка

Традиції навечір’я Христового Різдва

Топ-10 унікальних Різдвяних ворожінь для рівнянок

tomat_green-01

 

660 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × 5 =