Сьогодні, 30 липня, з Рівного до районів виконання завдань виїхала лікарсько-сестринська бригада гарнізонного військового госпіталю. Майже десять військових медиків замінять своїх колег, які вже більше місяця надають медичну допомогу військовослужбовцям однієї з військових частин оперативного командування “Північ”.

Лікарсько-сестринська бригада оснащена машиною швидкої допомоги, автоперев’язочною та вантажним автомобілем з необхідним в польових умовах устаткуванням.

– Наші кваліфіковані спеціалісти рятують життя солдатів та офіцерів на полі бою, ми продовжуємо надавати допомогу пораненим військовослужбовцям, яких евакуювали до Рівного, – зазначив начальник гарнізонного військового госпіталю полковник медичної служби Олексій Кльонов. – Додатково, за допомогою волонтерів, ми проводимо психологічну роботу з тими військовослужбовцями, які від’їжджають в райони виконання завдань, та тими, хто сюди повертається під час ротації чи на лікування, – додав він.

Варто додати, що сьогодні у військово-лікувальній установі на реабілітації перебуває кілька військовослужбовців, які отримали поранення під час проведення антитерористичної операції. Медики у погонах роблять усе можливе, аби відновити їхнє здоров’я.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України  (www.mil.gov.ua)

23

607 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + одинадцять =