В Рівному, на території зонального відділу ВСП, відбулися урочисті заходи з відбуття групи військовослужбовців в район виконання завдань АТО. Під час шикування для виїзної групи провели інструктаж, довели остаточний маршрут руху та порядок їх доповіді про прибуття.
Як зазначив начальник штабу – перший заступник начальника Рівненського зонального відділу ВСП полковник Артур Корф, ротація військових правоохоронців відбувається кожних чотири місяці. В межах визначених повноважень рівненські військові правоохоронці здійснюють патрулювання населених пунктів, супровід колон військової техніки, інші завдання, що забезпечують підтримання військової дисципліни та правопорядку серед військовослужбовців в районах відповідальності оперативно-тактичного угрупування «Луганськ», зокрема в Сватівському та Троїцькому районах.
– Вже завтра військовослужбовці дістануться місця призначення, а ще за два дні інша група підлеглих зі сходу України повернуться до рідних домівок, – підкреслив старший офіцер.
Старша донька одного з військовослужбовців служби за контрактом Миколи Юлія не стримує сліз відправляючи батька черговий раз в небезпечне відрядження. На такі заходи вони з мамою, бабусею та молодшим братом завжди приходять всі разом.
За словами дівчини, емоції родини не можливо описати словами – це завжди важко. Вона згадує, перше відрядження батька в АТО, коли ніяк не могла зрозуміти, що збройна агресія проти Україні – це не десь там і з кимось, це тут й зараз вже торкається кожної сім’ї. Бажання в Юлії одне на всіх, – щоб наші воїни якнайшвидше вибороли перемогу та повернулися додому живими й здоровими.
За традицією, перед довгою дорогою військовий капелан отець Сергій прочитав молитву, попросив у Всевишнього Божого благословення й ангела-охоронця для кожного бійця, що захищає мир. Також священник окропив військовослужбовців свяченою водою та вручив їм кишенькові ікони.
Повідомляє прес-офіцер Міністерства оброни України в Рівненській області підполковник Віктор Шубец
Теґи:
418 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 2 =

НОВИНИ