За участю військовослужбовців центру дорожнього забезпечення Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України продовжується набуття навиків будування низько водних деревяних мостів.
2 (1)
В рамках відпрацювання практичних занять підрозділ здійснив марш із пункту постійної дислокації військової частини до місця призначення та провів інженерну розвідку. Особливість ділянки річки Стир в селі Іванчиці, Зарічанського району в тому, що рівень води тут постійно змінюється. Залізно дорожній міст, який  тут стояв раніше було встановлено неправильно. Понтони не мали жорсткої основи, що змушувало місцевих мешканців впродовж двох десятків років до обмеженої експлуатації та щорічного ремонту металевої конструкції. А тому залишки старого мосту буде демонтовано та наведено новий.
1 (1)
Як зазначив командир інженерного підрозділу Збройних Сил України майор Олексій Дем’янчук, побудова сорока п’яти метрового деревяного мосту, який зможе витримати до шістдесят тон навантаження триватиме близько тижня. Розрахунок містобудівельної установки УСМ-2, який укомплектований контрактниками п’ятдесят на п’ятдесят, підвищить свій професійний рівень ще на дну сходинку. Ті, хто мають досвід наведення різних типів мостів під час виконання завдань АТО та в тилу передаватимуть молодим бійцям.
DIGITAL CAMERA
В свою чергу голови Зарічанської селищної ради Володимир Ломако розповів, що за допомогою місцева влада вирішила звернутися саме до військових, адже подібного досвіду ні в кого немає. Довіра населення до своїх захисників постійно зростає. Щодня до бійців навідуються десятки місцевих мешканців, щоб забезпечити всім необхідним, а підлітки маючи наочний приклад для наслідування переконуються в тому, що саме служба в Збройних Силах України може стати справжньою перспективою їхнього майбутнього, – запевняє сільський голова.
DIGITAL CAMERA
Тільки за цей рік в інтересах місцевих громад Рівненщини будується вже третій міст. Один із них 72 метровий та два  45 метрові мости.
5
 Повідомляє офіцер прес-служби Міністерства оборони України в Рівненській області підполковник Віктор Шубец
794 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 4 =