vwx6amlan9yСаме таку назву має виставковий проект, суть якого – перетворити військові предмети із зони АТО на арт-об’єкти із національною символікою.
Відкриття виставки відбулося в міському палаці культури «Текстильник». Подивитися на перероблені речі з зони АТО зібралися чи не всі Рівняни та гості міста. Першим до присутніх звернувся господар палацу культури Анатолій Чугуєвець. У своїй промові він зазначив, що дуже радий, що виставка проходить саме в «Текстильнику». Говорив про велике значення проекту, про організаторів  виставки.
Автор і куратор проекту, Віце – президент Асоціації «Україна – Франція», рядовий боєць Національної поліції України ГУНП у м. Києві Павло Ротар у своїй промові зазначив, що виставка в Рівному ювілейна – 10 – та.  «Найбільше мене з цим проектом підтримали Рівняни, за що я їм безмежно вдячний», – говорив пан Павло. Чоловік розповів про те, що мета виставки це  продемонструвати, як невимовна жага до життя, прагнення краси та гармонії пробиваються крізь жахи війни, а добро неодмінно перемагає зло. А ще зазначив що на ній представлені роботи понад 70 митців народно – прикладного мистецтва з усієї України, серед яких є і учасники АТО. Висловив подяку усім, хто допомагав та підтримував його. А ще закликав учителів приводити на виставку дітей.
hybybmmlcyg
Павло Ротар надав слово учаснику національно – визвольної боротьби Василю Кирилюку, 1924 – го року народження. Себе пан Василь називає «малим хлопчаком», але який знає багато такого, що невідомо нікому. «Добре, що сьогодні існують різноманітні музеї, адже ми повинні знати нашу історію. Але ця виставка надзвичайна, за її допомогою можна хоч на трохи забути про проблеми, та насолоджуватися справжніми витворами мистецтва», – ділиться враженнями чоловік.
85h3zu-yg4i
Серед артоб’єктів – протитанкова граната «Муха», розписана в петриківському стилі, прикрашене традиційною вишивкою військове обмундирування, ікони із соломи на ящиках для набоїв, картини із кісток риб, дитячі іграшки з ящиків з – під патронів та багато іншого.
jpd0lqjoonw
Під час презентації проекту майстер – класи з вирізання дерев’яної іграшки, плетіння крайки, петриківського розпису, народного малярства, холодного батика.
rykzbv4empo
Виставка триватиме цілий місяць, тому бажаючі ще встигнуть насолодитися проявом українського народного мистецтва на предметах, які мають суто військове походження.
rykzbv4empo nyajfnrtrqc jiu1wh6wyfs 8lxzd63ng3k
Юлія Давидюк
812 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × 5 =

НОВИНИ