парфуми1

Авіакатастрофа… ніхто й не міг подумати, що таке може статися на Рівненщині. Новина, що у Гощанському районі розбився планер та загинуло двоє людей, шокувала та лякала одночасно.
Микола Ковальчук – 50-річний пілот інструктор, усе своє життя він провів у небі.
«Крім авіації, він нічим в житті не займався. Він займався найгарнішою справою в світі. Він все життя літав», – розповідає Олексій КОСОБУЦЬКИЙ, керівник Рівненського авіаційно-спортивного клубу.
Ірина Омельчук – 25-річна учениця. Рівнянка мріяла зайнятись планерним спортом і це був її перший ознайомлювальний політ.
Що сталося того злощасного дня, читайте далі…19030717_1354904927891913_4940064641332367572_n
Літак буксирував безмоторний планер, повітряне судно відчепили. Під час польоту по радіозвязку пілот передав, що відчеплення пройшло успішно. А тоді планер почав маневрувати… Те, як він кружляв, а тоді упав, бачили люди у селі. Селяни розповідають: перелякались не на жарт і кинулися на допомогу. Про те що сталося лихо зрозуміли і колеги Миколи Ковальчука коли планер зник з поля зору.
Понівечене судно лежало посеред поля з кукурудзою.
Коли приїхали медики, Ірина була ще жива, утім врятувати її не вдалося.
На місце події прибули рятувальники, та поліція.
Нині відомо, що Микола Ковальчук помер ще у небі. Відповідно до висновку лікарського заключення у чоловіка стався серцевий напад – інфаркт міокарда з розривом стінки серця.
«Таким чином планер був некерований і впав. 25-річна пасажирка планеру отримала травми шийного відділу хребта, несумісні з життям»,- коментує Валерій САМЧУК, заступник керівника ГУ Національної поліції в Рівненській області.
У Рівненському авіаційно – спортивному клубі переконують, що пілот, завжди проходив усі медичні обстеження та комісії. Той трагічний день не був виключенням.
Утім, остаточні висновки по цій справі ще належить зробити правоохоронцям після усіх експертиз та розслідувань.
Надія Литвинюк
4 715 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − чотири =