В чергову частину Лінійного відділу на станції Здолбунів звернувся 40-річний мешканець Рівненської області, у якого викрали велосипед, який він залишив без нагляду.

Біля їдальні локомотивного депо Здолбунів, вище зазначений громадянин, залишив без нагляду свій велосипед гірського типу, закордонного виробництва. Повернувшись з їдальні він помітив, що велосипеда немає у результаті чого звернувся до працівників транспортної міліції.

Працівниками міліції, були вжиті заходи по встановленню особи злочинця, та місце його знаходження. У результаті такого аналізу і співставлення особу, яка обґрунтовано підозрюється у вчинені злочину було встановлено. Ним виявився 29-річний громадянин Рівненської області, який побачив, що велосипед знаходиться без нагляду і ніхто з посторонніх осіб немає. Вирішивши скористатися цим становищем, він поцупив велосипед з метою подальшого його збуту.

Шановні громадяни, не залишайте своє майно без нагляду, бережіть його, адже крадії не сплять. Дбайте про своє майно. У разі його втрати не забувайте звертатись до працівників міліції. Адже вони завжди раді вам допомогти.

Про це повідомляє підрозділ зв’язків з громадськістю УМВС України на Львівській залізниці

tomat_green-01

Теґи:
504 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотирнадцять + 2 =