Влада на Рівненщині планує стати ще відкритішою. Аби зрозуміти, яким чином цього досягти, в Рівненській ОДА за круглим столом зібралися керівництво області та активна громадськість.

«У нас є бажання створити діючу комунікативну платформу із обговорення питання відкритості влади. Адже послуги адміністрації повинні бути якісними та доступними для людей», – зазначив керівник апарату ОДА Олександр Корнійчук.

Так, Рівненщина впроваджує ініціативи, які дозволяють органам влади бути відкритими. Це створення регіонального ЦНАПу, перехід на електронну систему торгів ProZorro, реалізація проекту «Чесний тендер», а також он-лайн трансляції розподілу коштів. 

Тим часом під час круглого столу обговорили пропозиції, що можуть бути внесені до обласної програми із протидії корупції. За словами громадських активістів, подолати корупцію в сфері держзакупівель можна, залучаючи велику кількість приватних підприємств, а також спрощення самої процедури проведення тендерів.

«Щоб підприємці більш охоче брали участь в тендерних процедурах, потрібно в межах закону спростити документацію по закупівлях, постійно аналізувати діяльність тендерних комітетів, виявляти порушення та адекватно на них реагувати», – порадив представник Громадської ініціативи «За чесний тендер» Святослав Клічук.

Також, на думку громадського діяча, потрібно організувати навчання для підприємців, які потенційно можуть збільшити конкуренцію, а також проводити більш ширше інформування зацікавлених бізнесменів про умови тендерів.

Під час круглого столу активісти та влада домовилися, що громадський сектор допомагатиме представникам Рівненської ОДА в провадженні тендерних процедур та працюватиме над тим, аби більше підприємців області брало в них участь.

Круглий стіл відбувся в рамках реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд».

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Рівненським волонтерам вручать подяки Міністра

Деяким рівненським підприємцям «по-барабану» європейський вигляд міста

На Рівненському полігоні провели дводенний комплекс занять з бойової підготовки

У Рівному сьогодні Антикорупційний Форум

НА РІВНЕНЩИНІ ТЕЛЕФОННІ ШАХРАЇ ВИМАНИЛИ У ПЕНСІОНЕРІВ МАЙЖЕ 27 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Подробиці ДТП у якій загинули дві жінки з Білорусії

Рівнян дивували метаморфозами

Володимир Ковальчук зустрівся з фінськими експертами з енергозбереження

РІВНЯНИ ПРОДОВЖУЮТЬ ВИНОСИТИ НЕОПЛАЧЕНІ ТОВАРИ ІЗ СУПЕРМАРКЕТІВ

Теґи:
474 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − чотири =