20 червня 2015 року, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, голова Управління зовнішніх церковних зв’язків архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон відвідав громаду міста Райне, що у Вестфалії на півночі Німеччини. У місті архіпастир провів зустріч із представниками Товариства допомоги східній Європі (Verein für Osteuropahilfe St. Marien Rheine / Eschendorf e.V.). Товариство допомоги східній Європі – німецька християнська благодійна організація, яка надає допомогу бідним і потребуючим людям, монастирям, навчальним закладам, підтримує різноманітні соціальні проекти у країнах східної Європи.

IMG-20150622-WA0004

Зустріч була організована деканом Німецького деканату УПЦ Київського Патріархату протопресвітером Паулем Ехінгером для продовження добрих взаємовідносин та співпраці Української Православної Церкви Київського Патріархату та Товариства допомоги східній Європі. У зустрічі взяли участь мер міста Райне Ангеліка Кодфельдер, голова Товариства Йозеф Куберек, скарбник Товариства Андреас Хорстман, місцеві пастори Бернхард Бріруп та Гюнтер Хіллебранд, декан Німецького деканату протопресвітер Пауль Ехінгер, настоятель парафії святого князя Володимира у Франкфурті-на-Майні протоієрей Леонід Поліщук, голова Української Громади у Франкфурті-на-Майні Олексій Ємельяненко, місцеві політики та актив Товариства.

IMG-20150622-WA0007

Архієпископ Іларіон передав вітання від Святійшого Патріарха Філарета і, з благословення Предстоятеля, нагородив пастора Бернхарда Брірупа і пана Андреаса Хорстмана Орденами святого князя Володимира ІІІ ступеня та медалями “За жертовність і любов до України”, а пастора Гюнтера Хіллебранда – Патріаршою благословенною грамотою.

Під час розмови сторони обговорили ситуацію на сході нашої Держави та міжконфесійні відносини в Україні. Архієпископ Іларіон розповів про соціальне служіння, яке Церква звершує зараз, під час військового конфлікту на Донбасі, допомагаючи духовно, психологічно і матеріально військовослужбовцям, пораненим та їхнім сім’ям, переселенцям і мирним жителям, які страждають через війну.

Після зустрічі відбулась офіційна вечеря, під час якої обговорювались різні питання в напрямку подальшої співпраці.

IMG-20150622-WA0008

Цього ж дня голова УЗЦЗ дав інтерв’ю місцевим засобам масової інформації.

Про це йдеться на сайті http://rivne-cerkva.rv.ua/ (за матеріалами Управління зовнішніх церковних зв’язків)

Читайте також у“Новинах по-рівненськи”:

Байкери зі всієї України провели на Острожчині мотофест

Що “передають” засудженим Катеринівської колонії…

Сьогодні у Рівненському районі – День жалоби

Як відправити дитину до “Артеку”

Рівненська обласна філармонія запрошує на музикотерапію

У СУБОТУ О 17:00 ВІДБУДЕТЬСЯ ВІДКРИТИЙ КУБОК ЗІ СПІДВЕЮ ДО ДНЯ МОЛОДІ ТА МЕМОРІАЛУ ІГОРЯ МАРКАtomat_green-01

 

533 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 2 =