На виконання рішення господарського суду Рівненської області, яким підтримано позицію органів прокуратури, відповідач фактично повернув державі за актом приймання-передачі водний об’єкт вартістю 7,3 млн грн.
Йдеться про водосховище «Сосно» площею близько 230 га, що розташоване за межами населеного пункту на території Неньковицької сільської ради. Прокуратурою Рівненської області у суді доведено, що цей водний об’єкт передано в січні 2017 року в безкоштовне користування фермерському господарству на підставі незаконно прийнятого сільською радою рішення та укладеного між сторонами договору про управління майном, тоді як згідно з вимогами Водного та Земельного кодексів України такі об’єкти повинні надаватись обласною державною адміністрацією лише на умовах оренди.
Господарський суд Рівненської області визнав обґрунтованими доводи прокуратури, а відтак задоволив у повному обсязі її позовні вимоги щодо визнання незаконними та скасування рішення органу місцевого самоврядування і укладеного між сторонами договору.
Тепер же, виконуючи судове рішення, відповідач – фермерське господарство реально повернуло державі в особі Рівненської обласної державної адміністрації зазначений водний об’єкт площею 230 га вартістю 7,3 млн грн.
Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області
704 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пятнадцять + шістнадцять =