парфуми

Рівненським добровольцям вручили сертифікати про закінчення навчання в рамках програми «Польська допомога»
Захід розпочався з виступів юних рятувальників за програмою спортивних змагань міжнародного формату FCC (Firefighter Combat Challenge).
Після цього добровільні вогнеборці та рятувальники продемонстрували практичні дії на тренувальному полігоні. Учасники відпрацювали умовні надзвичайні ситуації. Серед них – приборкання пожежі на автозаправній станції, рятування потерпілих внаслідок ДТП, ліквідація наслідків викиду в повітря хімічно-небезпечної суміші, деблокування травмованих людей з-під завалів.
Після цього відбулася урочиста церемонія вручення сертифікатів першим 36 добровольцям з Білокриницької та Великоомелянської сільських рад Рівненського району і Бугринської сільради Гощанського району.
Із завершенням навчання добровольців привітав заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.
«Сьогодні ми мали змогу переконатися, що набуті вами знання дали свої позитивні результати. Безпека громад у надійних руках. Я дякую вам, що ви погодилися бути добровольцями і своїм прикладом надихаєте інших людей ставати волонтерами», – зазначив Ігор Тимошенко.
Генерал-майор служби цивільного захисту Сергій Крук подякував польським колегам за допомогу та наголосив, що у громадах Рівненщини і надалі розвиватиметься волонтерський рух задля безпеки наших мешканців.
Нагадаємо, програма «Польська допомога» реалізовувалася в рамках пілотного проекту «Підтримки процесу організації українського рятувального волонтеріату з метою підвищення рівня безпеки місцевого населення у Рівненській області».
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДАреклама реклама
331 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + тринадцять =