На своїй сторінці у Фейсбуці депутат Володимир Ковальчук обіцяє щодня публікувати цікаву інформацію, щодо людей, які “кришують” незаконний видобуток бурштину в урочищі Гальбин:
У багатьох ЗМІ аудиторії пропонують щоденники олімпіади, я ж починаю щоденно висвітлювати набагато актуальнішу для нашої області інформацію. А саме – запроваджую рубрику, присвячену тому, чому та хто «кришує» незаконний видобуток бурштину в урочищі Гальбин Сарненського району, де щодня працює від 100 до 200 мотопомп. Кожен день будуть дуже цікаві факти та прізвища, фото, відеозйомка ( щоб ніхто не казав, що начебто там нічого немає) тих, хто «кришує», та тих, хто безпосередньо там цим займається… Інформацію, яку я оприлюднюватиму, обов’язково транслюватимуть центральні ЗМІ країни. Тож, думаю, на чималу кількість чиновників, поліцейських, депутатів різних рівнів чекає цікаве продовження їхньої кар’єри. Так що готуйте поп-корн – буде гаряче! 
Після 19.00 повідомлю, чи сьогодні в урочище Гальбин вийшли помпи.

У багатьох ЗМІ аудиторії пропонують щоденники олімпіади, я ж починаю щоденно висвітлювати набагато актуальнішу для нашої…

Posted by Володимир Ковальчук on Sonntag, 25. Februar 2018

 

2 262 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

тринадцять + 11 =

НОВИНИ