КовальчукГолова Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук підписав розпорядження про увільнення з займаної посади виконуючого обов’язки ректора Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Андрія Лавренчука.

За словами керівника депутатського корпусу, неодноразові публікації у засобах масової інформації щодо корупції у інституті дали поштовх для детального вивчення діяльності закладу. Службова перевірка встановила порушення чинного законодавства ще на етапі призначення Андрія Лавренчука на посаду виконуючого обов’язки ректора РОІППО. У 2013 році його призначили на посаду, аби налагодити роботу інституту в термін до проведення виборів ректора науково-педагогічним колективом.

Однак, за понад два роки, які Андрій Лавренчук керував закладом, він так і не організував виборів. До слова, контракт з ним закінчився 17 липня 2015 року та не був продовжений.

– Я прийняв рішення відсторонити його від займаної посади та протягом короткого терміну провести вибори ректора, як того вимагає Закон України «Про вищу освіту». Аби це сталося прозоро та демократично, на посаду виконуючого обов’язками керівника закладу призначено людину не з Рівного і яка не зможе впливати на рішення колективу. Це фахівець в освітній галузі – кандидат технічних наук Дмитро Симак, який до цього працював у Національному університеті «Львівська політехніка», – зазначив Володимир Ковальчук.

Водночас голова облради зауважив, що громадянам, які й справді зіткнулися з корупцією в Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти, як про це повідомлялося у низці ЗМІ, варто звертатися у правоохоронні органи.

– Подібними справами повинні займатися правоохоронні органи, – підсумував Володимир Ковальчук.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

До засуджених Дубенської колонії приїхав автор пісні, яка претендує на звання гімну Євромайдан

Рівненський центр зайнятості співпрацюватиме з польською громадською організацією

У Рівненській обласній лікарні встановили унікальне обладнання на 2 мільйони гривень

ПОЗОВНА ЗАЯВА СЕРГІЯ МАКСИМОВА ПРО ЗАХИСТ ГІДНОСТІ, ЧЕСТІ ТА ДІЛОВОЇ РЕПУТАЦІЇ ЗАРЕЄСТРОВАНА У РІВНЕНСЬКОМУ МІСЬКОМУ СУД

Віталій Чугунніков створює агенцію по роботі з європейськими грантами

РІВНЕНСЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВИЛУЧИЛИ У СТАРАТЕЛІВ ПОНАД 10 КІЛОГРАМІВ БУРШТИНУ І ЧОТИРИ МОТОПОМПИ

Роботу системи цивільного захисту на Рівненщині у 2015 році визнано позитивною

Рівненський педіатр про основні принципи профілактики та лікування грипу у дітей.

У Рівному буде виставка заслуженого художника України, уродженця Рівненщини Леоніда Гопанчука

Архієпископ Іларіон освятив Рівненський облмуздрамтеатр

532 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девятнадцять − шістнадцять =