IMG_3253.JPGЗ метою профілактики пожеж та навчання громадян правилам безпеки володимирецькі рятувальники організовують багато зустрічей та профілактичних бесід. Основним завданням таких заходів є навчання людей правилам безпеки, зменшення кількості пожеж та загибелі на них громадян, а також навчання правильно діяти в разі виникнення різного роду надзвичайних ситуацій.
Так, 15 червня рятувальники провели профілактичну роботу з працівниками відділу культури Володимирецької РДА та керівниками закладів культури району. Фахівці ДСНС наголосили присутнім на важливості дотримання протипожежних правил, а також ознайомили присутніх із пожежами на Володимиреччині та з причинами їхнього виникнення.
Рятувальники наголосили на тому, що у багатьох випадках можна запобігти поширенню вогню, якщо загасити її вогнегасником на початку загорання. Але для цього потрібно вміти користуватися первинними засобами пожежогасіння, тому рятувальники провели інструктаж, як правильного застосовувати різного типу вогнегасники.
Наприкінці зустрічі рятувальники вручили працівникам культури листівки та пам’ятки із правилами безпеки.
Повідомляє Володимирецький РС ГУ ДСНС України у Рівненській області
220 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + 1 =

НОВИНИ